فرآیند بازگرداندن کالا در توسکام

فرآیند بازگرداندن کالا در توسکام به روشهای ذیل صورت میپذیرد:

۱) مشتریـان عزیز توسکام حداکثر تا هفت روز پس از دریـافت کالا فرصت خواهند داشت. که کـالای خریداری شده را تست و در صورت مشـاهده ایراد فنی. آن را از طریـق شماره تلفن ۰۹۱۰۹۱۲۸۸۰۰ و یا ایمیل tooscom.com@gmail.com به اطلاع شرکت برسانند. تا در صورت تایید ایراد فنی توسط کـارشناسان شرکت، کالای خود را تعویض کنند. در غیر اینصورت، به منزله عدم بروز ایراد فنی در مهلت تعیین شده می باشد.

نکته۱: کلیه کارتریج های جوهرافشان و مواد مصرفی شامل گارانتی هفت روزه توسکام نمی شوند.

نکته۲: لطفا فقط از طریق شماره تلفن و ایمیل بیان شده شرکت توسکام را مطلع کنید. زیرا پیام هایی که برای این منظور در حساب کاربری ثبت شوند ویا از طریق راه های دیگر ارسال شوند. به منزله عدم مطلع کردن شرکت در مهلت مقرر می باشد.

۲) اگر ایـراد فنی مـورد تایید کـارشناسان شرکت قـرار نگیرد. و ایـراد ناشی از استـفـاده نـادرست از کالای خریداری شده یا وارد شدن ضربه به دستگاه. نوسانات برق، آب خوردگی و یا سایر مشکلات عمدی باشد هزینه ارسال کالا بر عهده مشتریان می باشد.

۳) درصورت موجود نبودن کالای قابل تعویض در فروشگاه توسکام، مشتریان می توانند یکی از دو حالت زیر را انتخاب کند:

الف) انتخاب کالایی مشابه با کالای مورد نظر

ب) بازگشت وجه (مشتری باید درخواست عودت وجه خود را به همراه اعلام شماره سفارش و یک شماره کارت بانکی از طریق ایمیل tooscom.com@gmail.com ارسال کند.)

نکته۱: با اعلام شماره کارت بانکی. مشتری مسئولیت قانونی انجام تراکنش مالی درصورت تایید عودت وجه خرید انجام شده از توسکام را پذیرفته و رضایت کامل دارد.

نکته۲: درصورت وجود اختلاف قیمت بین کالای مورد نظر با کالای مشابه، ما به التفاوت آن درنظر گرفته خواهد شد.

۴) مشتریـان اگر به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوند. در صورتیکه کالای خریداری شده را از بسته بندی اولیه خود خارج نکرده باشند تا هفت روز پس از ثبت سفارش فرصت خواهند داشت. که آن را از طریق روش های بیان شده در بند ۱ به اطلاع شرکت برسانند. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالای عودت داده شده بر عهده مشتری می باشد.

۵) در صورت وجود مغـایرت بین کـالای تحویل داده شده به مشتریـان با کـالای سفارش داده شده. مشتریان حداکثر تا سه روز پس از دریافت کالا فرصت خواهند داشت که مغایرت را از طریق روش های بیان شده در بند ۱ به اطلاع شرکت برسانند.

۶) درصورتیکه امکان تطبیق کالای تحویلی با کالای سفارش داده شده وجود داشته باشد، مشتریـان می بایست مغـایرت را قبل از باز کردن بسته بندی اولیه کالای تحویلی و خارج کـردن آن از آکبند بودن بررسی کنند و در غیر اینصورت امکـان تعویض یا استرداد آن وجود نخواهد داشت.

۷) پروسه تعویض یا استرداد کالا حداکثر ظرف سه روز کاری توسط شرکت انجام خواهد شد و تمام هزینه های ارسال کالای قابل تعویض برعهده شرکت خواهد بود.