روش های پرداخت در توسکام

مشتریان سایت توسکام می توانند مبلغ فـاکتور خرید خود را از طریق یکی از روش های بیان شده در ادامه پرداخت کنند. همچنین لازم به ذکر است که مشتریان محترم در انتخاب هر یک از این روش ها آزاد می بـاشند اما به جهت ایجـاد اولویت و سرعت بخشیدن به روند پردازش سفارش، پیشنهاد توسکـام استفاده از روش پرداخت آنلاین (از طریق درگاه پرداخت اینترنتی) ویا کارت به کارت است که به مراتب آسـان تر و سریع تر می باشد.

روشهای پرداخت در توسکام

پرداخت آنلاین

ساده ترین و سریعترین روش پرداخت در توسکام از طریق درگاه های امن پرداخت الکترونیک با استفاده از کلیه کارت های شتاب بانکی می باشد. در این روش می بایست شماره کارت بانکی، تاریخ انقضاء و شماره cvv2 و همچنین رمز دوم کارت خود را در اختیار داشته بـاشید. توسکـام دارای درگـاه های پرداخت اینترنتی متنوع می باشد این بدین معنی است که تمام کارت های عضو شبکه شتاب می توانند از این درگاه خرید کنند. نکته۱: خریدهای پایین تر از ۵۰۰ هزار تومان شامل هزینه های ارسال می‌شود که از این طریق پرداخت می شوند.نکته۲: سفارش هایی که پرداخت مبلغ آن به اینصورت انجام می شود دارای اولویت در ارسال می باشند. نکته۳: اگر هزینه سفارش از این طریق پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده در هنگام دریافت کالا باید مدرک شناسایی معتبر نظیر کارت ملی همراه داشته باشد.

*توجه داشته باشید که هزینه اعلام شده جهت ارسال، محدود به ایران میباشد و هزینه ارسال به خارج از کشور بصورت دیگری محاسبه خواهد شد.

کارت به کارت

در صورتی که مشتریان به هر دلیل امکان پرداخت آنلاین از طریق درگـاه های امن پرداخت الکترونیک در سایت توسکام برایشان فرآهم نباشد، می توانید مبلغ سفارش مورد نظر را از طریق دستگاه های عابر بانک یا موبایل (نرم افزار همراه بانک) به شماره کارت های اعلام شده واریز کنند و از طریق شماره  های اعلام شده در صفحه تماس با ما ،  جهت پیگیری و ارسال سفارش خود اقدام کنید.

نکته۱: تمامی شماره کارت های بانکی اعلام شده به نام شرکت صابران گستر نوین سیستم می باشند.

نکته۲: خریدهای بیشتر از ۵۰۰ هزار تومان که از این طریق پرداخت می شوند، هزینه ارسال رایگان است و برای خرید های کمتر از این مبلغ، هزینه ارسال دریافت میگردد.

نکته۳: سفارش هایی که پرداخت مبلغ آن به اینصورت انجام می شود دارای اولویت در ارسال می باشند.

شماره کارت بانک ملت: ۴۵۲۷-۰۹۲۵-۳۳۷۶-۶۱۰۴ بنام شرکت صابران گستر نوین سیستم

شماره حساب بانک ملت: ۸۴۰۸۳۲۷۹۲۵ بنام شرکت صابران گستر نوین سیستم

پرداخت در محل

توصیه توسکام به جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت بصورت یکی از روش های آنلاین ویا کارت به کارت می باشد. اما به جهت رفاه حال هرچه بیشتر مشتریان این امکان نیز فرآهم شده است تا کل هزینه سفارش در هنگام تحویل کالا پرداخت شود. توجه داشته باشید که این امکان فقط در شهرهایی که تیپاکس خدمات میدهد، ارایه میگردد.

نحوه مرجوعی وجه به مشتری

اگر مشتری با مطالعه قوانین و مقررات خرید بیان شده در سایت توسکام تشخیص دهد که وجه پرداختی باید به وی عودت داده شود، باید درخواست عودت وجه را به همراه اعلام شماره سفـارش و یک شماره کارت بانکی از طریق ایمیل tooscom.com@gmail.com ارسال کند تا توسط شرکت توسکام بررسی و درصورت تایید، مبلغ موردنظر عودت داده شود.

نکته: با اعلام شماره کارت بانکی، مشتری مسئولیت قانونی انجام تراکنش مالی درصورت تایید عودت وجه خرید انجام شده از توسکام را پذیرفته و رضایت کامل دارد.

عودت وجه پرداختی

در صورت عدم موجودی یا عدم امکان تامین کالا توسط فروشگاه و یا بروز مشکلات فنی. با مشتری تماس گرفته خواهد شد و به همان شماره کارت یا حسابی که از طریق ان پرداخت صورت گرفته. وجه مربوطه به مشتری عودت خواهد شد.