روش های پرداخت

مشتریان سایت توسکام می توانند مبلغ فـاکتور خرید خود را از طریق یکی از روش های بیان شده در ادامه پرداخت کنند. همچنین لازم به ذکر است که مشتریان محترم در انتخاب هر یک از این روش ها آزاد می بـاشند اما به جهت ایجـاد اولویت و سرعت بخشیدن به روند پردازش سفارش، پیشنهاد توسکـام استفاده از روش پرداخت آنلاین (از طریق درگاه پرداخت اینترنتی) ویا کارت به کارت است که به مراتب آسـان تر و سریع تر می باشد.
پرداخت آنلاین
ساده ترین و سریعترین روش پرداخت از طریق درگاه های امن پرداخت الکترونیک با استفاده از کلیه کارت های شتاب بانکی می باشد. در این روش می بایست شماره کارت بانکی، تاریخ انقضاء و شماره cvv2 و همچنین رمز دوم کارت خود را در اختیار داشته بـاشید. توسکـام دارای درگـاه های پرداخت اینترنتی متنوع می باشد این بدین معنی است که تمام کارت های عضو شبکه شتاب می توانند از این درگاه خرید کنند.
       نکته۱: برای خریدهای پایین تر از ۱۰۰ هزار تومان که از این طریق پرداخت می شوند، هزینه ارسال ۱۰ هزار تومان می باشد.
       نکته۲: سفارش هایی که پرداخت مبلغ آن به اینصورت انجام می شود دارای اولویت در ارسال می باشند.
       نکته۳: اگر هزینه سفارش از این طریق پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده در هنگام دریافت کالا باید مدرک شناسایی معتبر نظیر کارت ملی همراه داشته باشد. 
کارت به کارت
در صورتی که مشتریان به هر دلیل امکان پرداخت آنلاین از طریق درگـاه های امن پرداخت الکترونیک در سایت توسکام برایشان فرآهم نباشد، می توانند مبلغ سفارش مورد نظر را از طریق دستگاه های عابر بانک یا موبایل (نرم افزار همراه بانک) به شماره کارت های اعلام شده واریز کنند و از طریق شماره تلفن ۰۰۲ ۲۱ ۸۸۸ – ۰۲۱ آن را جهت پیگیری و ارسال سفارش خود به اطلاع شرکت برسانند.
       نکته۱: تمامی شماره کارت های بانکی اعلام شده به نام عماد صابران می باشند.
       نکته۲: برای خریدهای پایین تر از ۱۰۰ هزار تومان که از این طریق پرداخت می شوند، هزینه ارسال ۱۰ هزار تومان می باشد.
       نکته۳: سفارش هایی که پرداخت مبلغ آن به اینصورت انجام می شود دارای اولویت در ارسال می باشند.
       شماره کارت بانک ملت:          ۵۱۵۴-۳۸۶۲-۳۳۷۲-۶۱۰۴
       شماره کارت بانک ملی:           ۲۱۴۵-۲۰۷۳-۹۹۷۱-۶۰۳۷
       شماره کارت بانک صادرات:     ۱۵۷۱-۴۰۸۷-۶۹۱۵-۶۰۳۷
پرداخت در محل
توصیه توسکام به جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت بصورت یکی از روش های آنلاین ویا کارت به کارت می باشد اما به جهت رفاه حال هرچه بیشتر مشتریان این امکان نیز فرآهم شده است تا کل هزینه سفارش در هنگام تحویل کالا پرداخت شود.
       نکته: برای خریدهای پایین تر از ۱۰۰ هزار تومان که از این طریق پرداخت می شوند، هزینه ارسال ۲۰ هزار تومان می باشد.
نحوه مرجوعی وجه به مشتری
اگر مشتری با مطالعه قوانین و مقررات خرید بیان شده در سایت تشخیص دهد که وجه پرداختی باید به وی عودت داده شود، باید درخواست عودت وجه را به همراه اعلام شماره سفـارش و یک شماره کارت بانکی از طریق ایمیل Support@tooscom.com ارسال کند تا توسط شرکت توسکام بررسی شده و درصورت تایید، مبلغ موردنظر عودت داده شود.
       نکته: با اعلام شماره کارت بانکی، مشتری مسعولیت قانونی انجام تراکنش مالی درصورت تایید عودت وجه خرید انجام شده از توسکام را پذیرفته و رضایت کامل دارد.