سوالی دارید؟

مشتریان سایت توسکام می توانند مبلغ فـاکتور خرید خود را از طریق یکی از روش های بیان شده در ادامه پرداخت کنند. همچنین لازم به ذکر است که مشتریان محترم در انتخاب هر یک از این روش ها آزاد می بـاشند اما به جهت ایجـاد اولویت و سرعت بخشیدن به روند پردازش سفارش، پیشنهاد توسکـام استفاده از روش پرداخت آنلاین (از طریق درگاه پرداخت اینترنتی) ویا کارت به کارت است که به مراتب آسـان تر و سریع تر می باشد.

 

پرداخت آنلاین

ساده ترین و سریعترین روش پرداخت از طریق درگاه های امن پرداخت الکترونیک با استفاده از کلیه کارت های شتاب بانکی می باشد. در این روش می بایست شماره کارت بانکی، تاریخ انقضاء و شماره cvv2 و همچنین رمز دوم کارت خود را در اختیار داشته بـاشید. توسکـام دارای درگـاه های پرداخت اینترنتی متنوع می باشد این بدین معنی است که تمام کارت های عضو شبکه شتاب می توانند از این درگاه خرید کنند. نکته1: برای خریدهای پایین تر از 200 هزار تومان که از این طریق پرداخت می شوند، هزینه ارسال 15 هزار تومان می باشد. نکته2: سفارش هایی که پرداخت مبلغ آن به اینصورت انجام می شود دارای اولویت در ارسال می باشند. نکته3: اگر هزینه سفارش از این طریق پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده در هنگام دریافت کالا باید مدرک شناسایی معتبر نظیر کارت ملی همراه داشته باشد.

 

کارت به کارت

در صورتی که مشتریان به هر دلیل امکان پرداخت آنلاین از طریق درگـاه های امن پرداخت الکترونیک در سایت توسکام برایشان فرآهم نباشد، می توانند مبلغ سفارش مورد نظر را از طریق دستگاه های عابر بانک یا موبایل (نرم افزار همراه بانک) به شماره کارت های اعلام شده واریز کنند و از طریق شماره تلفن 09109128800 آن را جهت پیگیری و ارسال سفارش خود به اطلاع شرکت برسانند.

نکته1: تمامی شماره کارت های بانکی اعلام شده به نام شرکت صابران گستر نوین سیستم می باشند.

نکته2: برای خریدهای پایین تر از 200 هزار تومان که از این طریق پرداخت می شوند، هزینه ارسال 15 هزار تومان می باشد.

نکته3: سفارش هایی که پرداخت مبلغ آن به اینصورت انجام می شود دارای اولویت در ارسال می باشند.

شماره کارت بانک اقتصاد نوین: 5606-4000-1219-6274

شماره کارت بانک ملت: 4527-0925-3376-6104

شماره کارت بانک صادرات: 0948-9023-6919-6037 بنام شرکت توسکام

 

پرداخت در محل

توصیه توسکام به جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت بصورت یکی از روش های آنلاین ویا کارت به کارت می باشد اما به جهت رفاه حال هرچه بیشتر مشتریان این امکان نیز فرآهم شده است تا کل هزینه سفارش در هنگام تحویل کالا پرداخت شود.

نکته: برای خریدهای پایین تر از 100 هزار تومان که از این طریق پرداخت می شوند، هزینه ارسال 20 هزار تومان می باشد.

 

نحوه مرجوعی وجه به مشتری

اگر مشتری با مطالعه قوانین و مقررات خرید بیان شده در سایت تشخیص دهد که وجه پرداختی باید به وی عودت داده شود، باید درخواست عودت وجه را به همراه اعلام شماره سفـارش و یک شماره کارت بانکی از طریق ایمیل tooscom.com@gmail.com ارسال کند تا توسط شرکت توسکام بررسی شده و درصورت تایید، مبلغ موردنظر عودت داده شود.

نکته: با اعلام شماره کارت بانکی، مشتری مسعولیت قانونی انجام تراکنش مالی درصورت تایید عودت وجه خرید انجام شده از توسکام را پذیرفته و رضایت کامل دارد.