لیبل دیجی کالا

لیبل دیجی کالا

اصولا لیبل دیجی کالا یا هر لیبل دیگری حاوی اطلاعاتی است. این اطلاعات مانند بارکد کالا، نام کالا، شناسه کالا، مدل کالا یا غیره است. و نیز این اطلاعات به واسطه لیبل دیجی کالا یا هر لیبل دیگری توسط شخص یا دستگاه بارکد خوان قادر به شناخت هر چه سریعتر اطلاعات کالا می باشد.
فرض کنید شما وارد یک فروشگاه لوازم جانبی کامپیوتر و پرینتر می شوید. دانستن سریعتر قیمت کالا و اطلاعات آن برای شما بسیار مهم بوده که می توانید از طریق لیبل درج شده بر روی آن بدست آورید.

گاهی برخی از فروشگاه ها تنها با درج نام و مدل کالا و یک شماره برای شناسه آن در داخل سیستم اکتفا می کنند. پس لیبل ها انواع مختلفی دارند که براساس نوع کالا و فروشگاه آن متفاوت می باشند.
قطعا شما هم یکی از مشتریان فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بودید که با ثبت سفارش در وب سایت و تحویل کالا درب منزل، برروی محصول برگه ای نارنجی رنگ دیدید. این برگه مهم معرف لیبل دیجی کالاست که مطابق عکس زیر دارای اطلاعات اصلی مرتبط کالا است.

خرید لیبل نارنجی دیجی کالا

اطلاعات لیبل دیجی کالا

در حال حاظر دیجی کالا بزرگترین فروشنده اینترنتی ایران می باشد. تصمیم مدیران آن مبنی بر این که دیجی کالا تنها فروشنده نباشد. در نتیجه سایر فعالان بازار در زمینه های تجاری مختلف دیگر می توانند محصولات خود را در دیجی کالا بفروشند.

پس باید تمامی محصولاتی که دیجی کالا و فروشندگان آن به دست مشتریان خود می رسانند دارای یک استاندارد باشد. این استاندارد حاوی اطلاعات مشخص کالا باشد.
شاید در گذر زمان برخی از عناصر لیبل کالا کم یا زیاد شوند. اما مطابق تصویر بالا اصولا دارای نام فروشنده کالا، جزئیات محصول و دو بارکد خطی است.

این لیبل نارنجی رنگ، اصولا در بین فعالان بازار و مشتریان خود دیجی کالا به لیبل دیجی کالا معروف شده است. تعداد بالای سفارش کالا در دیجی کالا، سبب شده که برای تولید انبوه آن لیبل در ابعاد ۳۴ در ۵۱ میلی متر و ضخامت برگ بین ۶۰ تا ۸۰ میکرون به چاپ برسد. رنگ نارنجی لیبل سبب متمایز شدن محصولات آن، از سایر محصولات فروشندگان آنلاین دیگر شده است.
به طور معمول لیبل مشخصات کالا در هر متر مربع، حدود ۱۲ تا ۱۸ گرم چسب مصرف می کنند. این مقدار چسب آن چنان بالا نیست، چرا که کاربرد آن بیشتر برای محصولات فروشگاهی است.

خرید برچسب دیجی کالا

درج قیمت در لیبل دیجی کالا

شاید برای خیلی از افرادی که کالایی می خرند این پرسش پیش بیاید که چرا بر روی لیبل محصول از درج قیمت که یکی از شاخصه های مهم خرید می باشد، صرف نظر می کنند؟

پاسخ این پرسش ساده است. از آنجا که قیمت ارز در ایران دارای نوسانات شدید می باشد. تغییرات قیمت کالا ها از روز به ساعت تغییر کرده است. پس منطقی است که برای گمراهی خریداران از درج قیمت صرف نظر کرد. و البته به جای آن از بارکد خطی در لیبل استفاده شود.

بدیهی است که دستگاه لیبل خوان دیجی کالاست که با اتصال به سرورهای محلی خود تنها توانایی کسب اطلاعت پنهان حاوی آن و نمایش در سیستم را دارد.

حال اهمیت وجود لیبل کالاهای مروسله دریافتی از دیجی کالا را دریافتیم. این مورد نمایان گر ماهیت کالاست. بهتر است بعد از دریافت کالا از مامور پست، لیبل محصول را تا یک مدت کوتاهی داشته باشیم. چرا که اگر به فکر مرجوع کردن کالای خود به هر دلیلی بودید. مطابق با قوانین فعلی دیجی کالا برای شناخت هویت به آن نیاز دارید.

فروشگاه اینترنتی توسکام به عنوان فروشنده لیبل دیجی کالا در سایت فروشگاه اینترنتی دیجی کالا فعالیت دارد.

امتیاز کاربران به: برچسب پرینتر لیبل زن 50x55 میلیمتر | (0نفر)

ارزش خرید به نسبت قیمت
معمولی
کیفیت کالا
معمولی
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از توسکام خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

نظرات کاربران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.