نمایندگی بارکد خوان دیتالاجیک

نمایندگی بارکد خوان دیتالاجیک

 

          دیتالاجیک یک رهبر جهانی در فناوری ثبت اتوماتیک داده ها و بازارهای اتوماسیون کارخانه ای است. همچنین در طراحی و تولید بارکد خوان datalogic، کامپیوترهای همراه، سنسورهای تشخیص، اندازه گیری، ایمنی، بینایی و سیستم های علامت گذاری لیزری متخصص می باشد. اگر از کاربران بارکد خوان های دیتالاجیک هستید که نمی دانید چگونه از آن استفاده کنید، می توانید به فروشگاه اینترنتی توسکام که نمایندگی بارکد خوان دیتالاجیک در تهران و مشهد می باشد، جهت پشتیبانی مراجعه کنید.

          بیش از ۴۰ سال است که موفقیت دیتالاجیک بر پایه دو عنصر پاسخ بموقع به هر نیاز مشتری همراه با نوآوری مداوم و ارائه کیفیت بالا بوده است. راه حل هایی که دیتالاجیک ارائه می کند به افزایش کارایی و کیفیت فرآیند در صنایع خرده فروشی، ساخت، حمل و نقل، تدارکات و بهداشت کمک می کند.

          دیتالاجیک به مشتریانی که از محصولات آن در بیشتر سوپر مارکت ها و نقاط فروش در فرودگاه های بزرگ، خدمات حمل و پستی در کارخانه های بزرگ و بیمارستان های سراسر جهان استفاده می کنند، تضمین می دهد که تمام نیازهای بازار را پوشش می دهد و این در نتیجه دهه ها تخصص می باشد.

 

سابقه ۴۵ ساله دیتالاجیک:

 1. بیش از ۱۲۰۰ ثبت اختراع در چندین حوزه
 2. ۱۱ مرکز تحقیقاتی و توسعه در ایتالیا، آمریکا، چین، ویتنام و آلمان
 3. هزاران شریک معتبر و مشتریان توسعه داده شده در بیش از ۵ قاره

          امروزه، گروه دیتالاجیک بیش از ۳۰۰۰ کارمند در سراسر جهان دارد که در ۲۸ کشور توزیع شده اند با ۱۰ مرکز تعمیر و تولید در آمریکا، برزیل، یونان، اسلوونی، ایتالیا، چین، ویتنام و استرالیا. لازم به ذکر است که دفتر مرکزی این گروه در بولونیای ایتالیا می باشد.

 

بارکد خوان datalogic ، دستگاه بارکد خوان ، بارکد خوان کوئیک اسکن آی

 

تعدادی از مدل های معروف بارکد خوان datalogic:

 1. Datalogic QuickScan I 2131 Series
 2. Datalogic Gryphon I GM4100
 3. Datalogic QuickScan I QM2430
 4. Datalogic QuickScan I QD2400
 5. Datalogic Heron HD3430
 6. Datalogic Gryphon GD4430
 7. Datalogic QuickScan LITE QW2100
 8. Datalogic QuickScan I QD2100

 

فروشگاه اینترنتی توسکام

          ماشین های اداری توسکام دارای چندین سال تجربه در زمینه ماشین های اداری می باشد که با دارا بودن نمایندگی بارکد خوان دیتالاجیک در تهران و در مشهد، خدمات پس از فروش بارکد خوان datalogic را نیز بر عهده دارد. تمام بارکد خوان های دیتالاجیک تحت گارانتی این شرکت می باشند. آدرس فروشگاه بارکد خوان در مشهد و تهران را می توانید از قسمت تماس با توسکام در سایت مشاهده کنید. لازم به ذکر است که خدمات تعمیر بارکد خوان datalogic فقط در نمایندگی مشهد قابل انجام می باشد. همچنین فروشگاه اینترنتی توسکام نیز به عنوان فروشنده در سایت فروشگاه اینترنتی دیجی کالا فعالیت دارد.

 

دانلود درایور بارکد خوان های datalogic

درایور بارکد خوان های دیتالاجیک

          نمایندگی بارکد خوان دیتالاجیک توسکام امکان جستجوی بارکد خوان datalogic مورد نظر را با مراجعه به این صفحه و انتخاب مدل بارکد خوان موردنظر فراهم کرده است.