درباره ما، درباره توسکام

درباره توسکام

شرکت صابران گستر نوین سیستم با نام تجاری توسکام دارای چندین سال (از سال ۱۳۸۴) فعالیت فیزیکی در حوزه فروش و خدمات پس از فروش پرینتر، اسکنر، فکس، دستگاه های کپی و مواد مصرفی آنها و بطور کلی ماشین های اداری در تهران (خیابان ایرانشهر جنوبی) و مشهد (خیابان دستغیب) می باشد. و با حضور طولانی مدت و کسب تجارب بیشمار در این حوزه و ارتباط موثر و مطلوب با همکاران و مشتریان عمده و خرد، توانسته است خود را به عنوان یک شرکت خوش نام، نام آشنا و با سابقه معرفی نماید. و به واسطه این اعتماد، توسکام نمایندگی شرکتهایی از قبیل مادیران، دیتالاجیک، سمارایان، ایراکام، فوژان و… را دریافت و به ارایه خدمات گارانتی آنها پرداخته است.

در سال ۱۳۹۵ مدیریت مجموعه توسکام با مطالعه اسناد بالادستی کشور و با هدف رفاه حال مشتریان عزیز و همچنین ارائه خدمات مناسب و رقابتی به تمام نقاط کشور، تصمیم به فعالیت در حوزه کسب و کار اینترنتی گرفت و فروشگاه اینترنتی ماشین های اداری توسکام را راه اندازی و تمام مجوزهای لازم در این حوزه را ( نماد اعتماد الکترونیکی، نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، انجمن صنفی کارفرمایان فروشگاه های اینترنتی، اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و…) دریافت کرد. پس از آن جهت رقابت بیشتر، اقدام به ثبت فروشگاه توسکام در دیگر بازارهای اینترنتی مانند دیجی کالا نموده و توانسته است جزء فروشندگان برگزیده این فروشگاه ها شود.

 

مراحل کاری فروشگاه اینترنتی توسکام

مراحل کاری فروشگاه اینترنتی ماشین های اداری توسکام

 

نمایندگی های رسمی توسکام

توسکام نمایندگی فوژان اکسوم مشهد تهران توسکام نمایندگی سما رایان صنعت مشهد تهران توسکام نمایندگی ایراکام مشهد تهران توسکام نمایندگی مادیران مشهد تهران توسکام نمایندگی دیتالاجیک مشهد تهران

 

تجربه های حرفه ای ها

توسکام به واسطه ارایه خدمات مطلوب و خوش نامی و همچنین داشتن مجوزهای لازم، توانسته است با ادارات دولتی و شرکتهای بزرگ و نام آشنایی همچون استانداری، دادگستری، شرکت گاز، شرکت توزیع نیروی برق، شرکت مدیریت تولید برق، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، شرکت داروسازی ثامن، شرکت بهره برداری قطار شهری، شرکت اپال پارسیان سنگان، بیمارستان خصوصی بنت الهدی، سازمان نظام مهندسی و… همکاری نماید.
توسکام همیشه در تلاش است با کسب رضایت مشتری، خدمات هرچه بیشتر و بهتری را به همکاران و مشتریان عزیز ارایه نماید.
امیدواریم شما هم از خدمات توسکام راضی باشید و نظرات و پیشنهادات سازنده خود را برای ما ارسال نمایید.