نمایندگی پرینترهای کانن

نمایندگی پرینترهای کانن

نمایندگی پرینتر های canon

شرکت کانن در سال ۱۳۳۳ توسط بنیان گذاران اصلی آن به نام یوشیداگورو و اوچیدا سابورو تاسیس شد. این شرکت قبل از رسیدن به یک خط تولید انبوه کالاهی دیجیتال در ژاپن، ابتدا به صورت یک آزمایشگاه دقیق ابزارهای نوری با هدف پژوهش و تحقیق درباره توسعه دوربین های عکس برداری بود. این فعالیت تا جایی ادامه داشت که بنیان گذاران آن تصمیم بر تولید قطعات اولیه ساخت دوربین های خود از جمله لنز گرفتند.

شاید که بسیاری از مردم ایران نام برند کانن را همراه محصولات با کیفیت مثل دوربین های دیجیتال عکاسی و فیلمبرداری شنیده اند، ولی در واقع بیشترین درآمد کل شرکت از چابگرهای جوهر افشان ، چابگرهای لیزری ، اسکنرها ، فکس و ساخت تجهیزات نیمه رسانا و آی سی ها به دست میاید. این درآمد به متوسط فروش سالانه ۴۱۵۷ میلیارد ین ژاپنی معادل تقریبی ۴۰ میلیارد دلار می رسد. این شرکت تقریبا دارای ۱۳۰۰۰۰ پرسنل در بیش از ۲۰۰ شرکت زیر مجموعه در سراسر جهان می باشد.

امروزه در کشور چابگرها یک از مهمترین دستگاه های ضروری در ادارات،دفاتر،شرکت ها و کارخانجات تبدیل شده است که برندهای مختلف در حال پشتیبانی از نیاز بازار می باشند. به طوری که اگر شما قصد خرید یک پرینتر ساده را داشته باشید، احتمالا با وجود برندها و مدل های مختلف و عدم اطلاع از قابلیت ها و کاربرد های آن ها سردرگم میشید. پس بهتر است که از فروشگاهی اقدام به خرید کنید که علاوه بر راهنمایی کامل به شما، دارای نمایندگی اصیل آن برند هم باشد که از خدمات پس از فروش من جمله گارانتی کالا پشتیبانی کند. مفتخریم اعلام نمائیم که شرکت توسکام نماینده اصیل برند کانن در ایران می باشد.

پریترهای جوهرافشان کانن

استقبال بالایی که سال هاست از پرینترهای جوهرافشان کانن می شود در بین سایر برنده ها کاملا چشمگیر و بی سابقه بوده است. پرینتر جوهر افشان کانن  قابلیت چاپ عکس های براق و نمودار های رنگی با کیفیت را دارد. سرعت چاپ دستگاه نسبت به پرینتر لیزری خانواده کانن کمتر و هزینه مواد مصرفی آن نسبت به پرینتر های لیزری بالاتر است. این موضوع جای نگرانی نیست بلکه این وجه مشترک بین تمامی پرینترهای جوهر افشان با پرینترهای لیزری سایر برندها است. شارژ کارتریج یکی از چالش های مهم برای پرینتر های جوهرافشان است.

پرینتر لیزری سیاه و سفید کانن

مزیت پرینترهای لیزری به پرینتر های جوهرافشان هزینه هی کم جانبی آن بعد از خرید می باشد. چاپ سیاه و سفید اصولا بیشتر برای متن و نوشته بسیار کارایی دارد. چرا که خبری از چاپ رنگی در آن نیست. سرعت و دقت در تکثیر بی شمار متن قطعا از عهده دستگاهی برآید که برای آن هم طراحی شده است. کانن لیزری سیاه و سفید با قیمت مقرون به صرفه نسبت به سایر پرینتر های با کاربد مشابه، گزینه ایی مناسب می باشد.

پرینتر لیزری رنگی کانن

پرینرتر های رنگی مناسب برای چاپ متون، تصاویر، اشکال، فرم ها و اسناد اداری می باشد. در این نوع از پرینترها تونر یا همان پودر رنگی برای دستگاه بیشترین استفاده را دارد، به همین دلیل بسیاری این نوع از پرینتر ها را به عنوان پرینتر های تونری هم می شناسند. کیفیت و کارایی چاپ پرینتر های لیزری رنگی از پرینتر های جوهرافشان بسیار بیشتر می باشد

پرینتر های چند کاره کانن

همان طور که از نام این نوع از پرینترهای پیشرفته برمیاید، چاپ تنها انتظار کاربر از آن نیست بلکه با داشتن سایر عملیات های دیگر همچون اسکن، فکس و فتوکپی را هم دارد. پرینتر های کانن به سه دسته پرینتر های چندکاره خانگی،چندکاره جوهرافشان و پرینتر های چندکاره لیزری تقسیم می شوند. تفاوت میان پرینتر های لیزری و خانگی تنها به قیمت خرید اولیه آن ها نیست چرا که پرینتر های لیزری برای چاپ از جوهر پودری یا به اصطلاح از تونر استفاده می کنند و پرینتر های جوهرافشان از جوهر تغذیه می کنند.پرینتر های خانگی چندکاره کانن مناسب انجام کارهای کم حجم و در کمترین زمان یک نمونه را چاپ می کنند.

>>> محصولات canon <<<


 

دانلود درایور پرینترهای canon

دانلود درایور پرینترهای کانن

          نمایندگی پرینترهای canon توسکام برای دستیابی راحت کاربران به درایور پرینترهای canon، امکان پیدا کردن پرینتر مورد جستجو را با مراجعه به این صفحه و انتخاب مدل دستگاه موردنظر فراهم کرده است.