تصمیم گیری با شماست … ما فقط پیشنهاد می دهیم.
دلیل اول) امروزه دو راه برای خرید مـحـصول وجود دارد که عبارتند از فروشگاه های فیزیکی و مجـازی که با واسطه و یا بدون واسطه اقدام به فروش محصول می کنند و شما می توانید به آسانی و بدلـخـواه خود از هریک از آنها خریدتان را انجام دهید. اما هـدف ما در توسکام فقط فروش محصول نیست بلکه آغاز یک تعهد است. از این رو سعی کردیم نسبت به رقبا شرایطی را فرآهم کنیم تا جایگاه متمایز و برتری نزد مشتریان داشته باشیم و ادامه بقا دهیم.

دلیل دوم) نماینده رسمی شرکت های معتبر
فروشگاه اینترنتی تـوسکام با توجه به اینکه نماینده رسمی شرکت های مادیران، آواژنگ، ایراکام، اینوو، ماناکویر، سما رایان صنعت و فوژان اکسوم در شرق می باشد، لذا هر برند براساس ضمانتنامه های معتبر به فروش می رسد.

دلیل سوم) نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره
فروشگاه اینترنتی توسکام به جهت جلب اعتماد مراجعه کنندگان به سایت از اعتبار و در امان ماندن اطلاعات دارای بالاترین درجه قابل اعطا (نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت در ایران می باشد.

دلیل چهارم) گارانتی قیمت
قیمت محصولات در فروشگـاه اینترنتی تـوسکـام کاملا رقابتی می باشد و با توجه به بـررسی قیمت سایـر سایت هـای فروشگاهی بصورت روزانه در حال تغییر می باشد. بنابراین مشتریان می توانند محصولات را هـمـراه با تمام گزینه های اضافی با مناسب ترین قیمت خریداری کنند. لازم به ذکر است که فروشگاه با این شرایط هیچ گاه کیفیت محصولات را فراموش نمی کند و با بهترین کیفیت ارائه می شوند.

دلیل پنجم) گارانتی رضایت
درصورتی که کالای خریداری شده معیوب باشد، مشتری می تواند آن را تعویض و یا مـرجوع نماید. همچنین اگـر به هر دلیلی از خرید خود منصرف شود می تواند آن را برگشت دهد.

دلیل ششم) خدمات پس از فروش سخت افزاری و نرم افزاری
فروشگاه اینترنتی توسکام به جهت خدمت رسانی به مشتریان عزیز با ایجاد بخش فنی مستقل و بکارگیری نیرو های مجرب امکان خدمات پس از فروش از قبیل سرویس و رفع ایراد انواع دستگاه ها (پرینتر، اسکنر، فکس و غیره)، شارژ انواع کارتریج، نصب و راه اندازی دستگاه را فرآهم کرده است.

دلیل هفتم) حمل و نقل سریع کالا با امکان پرداخت در محل
فروشگاه اینترنتی توسکام در راستـای ارائه بهترین خدمـات و احترام به وقت مشتریـان عزیز وظیفه خود می داند که محصولات را در سریع ترین زمـان ممکن (شـهـرهـای مشهد و تهران حداکثر ظرف ۴ ساعت و بـرای سایر شهرها معمولا بین ۴۸ تا ۷۲ ساعـت) به مکـان دلخواه مشتریان ارسال کند. همچنین مشتریان می توانند در هنگام تحویل کالا مبلغ آن را پرداخت نمایند که لذت خرید را دو چندان می کند.

دلیل هشتم) کارت پشتیبانی طلایی
مشتریان عـزیز می توانند با خرید از فروشگاه اینترنتی توسکام، کـارت پشتیبانی طلایی دریافت کنند  که مزایای آن به شرح ذیل است:
– %۲۰ تخفیف جهت تعمیر انواع دستگاه ها نظیر پرینتر، اسکنر، فکس، دستگاه کپی و …
– %۲۰ تخفیف جهت خرید لوازم مصرفی
– %۲۰ تخفیف جهت انجام خدمات مربوط به دستگاه ها نظیر شارژ کارتریج، نصب درایور، آموزش نحوه کار با دستگاه و …