آموزش شارژ کارتریج hp 1102، شارژ تونر hp، شارژ کارتریج لیزری hp
آموزش شارژ کارتریج ۸۵a) hp 1102) | توسکام نمایندگی hp اچ پی در تهران و مشهد

این ویدئو از توسکام به آموزش شارژ کارتریج hp 1102 یا همان شارژ کارتریج hp 85a می پرازد. اما با مشاهده این ویدئوی آموزشی شارژ کارتریج لیزری ۱۱۰۲ hp نیازی به جستجوی آموزش شارژ کارتریج های اچ پی hp 83a و hp 79a نمی باشد. لازم به ذکر است که آموزش شارژ کارتریج کانن ۷۲۵ یا همان شارژ کارتریج کانن ۳۰۱۰ مشابه این ویدئو می باشد.

خوارک اصلی هر پرینتر، جدا از نوع لیزری یا جوهرافشان آن، تونر یا جوهر آن است. بدون داشتن تونر در پرینترهای لیزری و جوهر در پرینترهای جوهر افشان، امکان چاپ محتوای خود را نخواهید داشت. کارتریج در حقیقت نام مخزنی در پرینتر است که جوهر یا تونر را در خود نگهداری می‌کند. بر اساس میزان مصرف شما از دستگاه پرینتر، محتوای جوهر داخل کارتریج تمام می‌شود. خوشبختانه امروزه این مخزن ها قابل شارژ هستند، یعنی نیازی نیست هر بار که جوهر پرینتر تمام شد یک کارتریج نو تهیه کنید. شما می توانید به راحتی با کمک یک متخصص شارژ کارتریج، این مخزن را دوباره پر کنید یا به اصطلاح شارژ کنید.

 

در پایان

امید است که این ویدئو مورد توجه شما بینندگان گرامی قرار گرفته و مفید واقع شده باشد. ضمنا در پایین همین صفحه در قسمت دیدگاه، پذیرای نظرات شما در مورد این مقاله هستیم.

>>> شرکت ماشین های اداری توسکام مرکز فروش کارتریج hp (نمایندگی کارتریج اچ پیشارژ کارتریج hp، نمایندگی فروش پرینترهای hp و نیز نمایندگی تعمیرات پرینترهای hp در تهران و مشهد می باشد.