چهار سوال مهم قبل از خرید پرینتر حرارتی چاپ بارکد
چهار سوال مهم قبل از خرید پرینتر حرارتی چاپ بارکد

پیدا کردن پرینتر حرارتی چاپ بارکد برای کسب و کار کوچک شما می تواند چالش برانگیز باشد. در این مقاله از توسکام به بررسی، چهار نکته می پردازیم که می تواند به شما قبل از خرید پرینتر حرارتی چاپ برچسب یا بارکد کمک کند.

با ما همراه باشید…

چهار سوال مهم قبل از خرید پرینتر چاپ بارکد

۱) چه چیزی می خواهید با آن چاپ کنید؟

انواع برچسب هایی که می توانید ایجاد کنید عبارتند از برچسب های حمل، برچسب های محصولات، برچسب های موجودی، برچسب های دارایی و غیره. یکی از نیازهایی که به شما در انتخاب پرینتر حرارتی چاپ بارکد کمک می کند این است که از چه نوع چاپگر حرارتی می خواهید استفاده کنید. پرینترهای حرارتی در چهار نوع مختلف موجود می باشند که شامل ماتریس نقطه ای، لیزری، انتقال حرارتی و حرارتی مستقیم هستند.

برچسب های بارکد محصولات

۲) در چه محیطی از پرینتر استفاده خواهد شد؟

برای صنعت تولید، انبارداری، توزیع، خرده فروشی و یا مراقبت های بهداشتی یک پرینتر با طراحی صنعتی گزینه ایده آلی می باشد. لازم به ذکر است که چاپگری با بدنه آلومینیومی می تواند حتی سخت ترین شرایط را تحمل کند.

پرینتری با طراحی صنعتی

برعکس برای فضای کاری کم، یک چاپگر در ابعاد کوچک تر مانند پرینتر حرارتی چاپ برچسب Meva MBP-1100P Barcode Label Printer یک انتخاب عالی است. این دستگاه کوچکترین چاپگر در فرمت ۴ اینچ است و می تواند به راحتی در هر کجا قرار گیرد. اندازه کوچک از قابلیت های این چاپگر است که می تواند بارکد را با کیفیت چاپ ۲۰۳ dpi و سرعت ۱۰۲ میلیمتر در ثانیه چاپ کند.

 پرینتر حرارتی چاپ برچسب Meva MBP-1100P Barcode Label Printer

۳) قبل از انتخاب یک پرینتر چاپ بارکد باید میانگین تعداد چاپ با سرعتی مشخص را تعیین کنید.

بطور کلی اگر حجم کار شما کمتر از ۱۰۰۰ برچسب در هفته است چاپگر رومیزی چاپ بارکد راه حلی ایده آل می باشد ولی اگر بالای مقدار بیان شده است (چندین هزار عدد در روز) گزینه مناسب، یک چاپگر صنعتی می باشد. همچنین توصیه ما به مراکز تولید و توزیع این است که برای چاپ روزانه خود از چاپگرهای صنعتی استفاده کنند.

تعداد چاپ و سرعت پرینتر

۴) نوع درگاه اتصال پرینتر را مشخص کنید.

پرینترهای چاپ بارکد باید به یک کامپیوتر برای دریافت کارهای چاپی متصل شوند و رایج ترین اتصال از طریق پورت USB است که هر کامپیوتر و لپ تاپی دارای اتصالات USB خواهد بود. همچنین گزینه های اتصال دیگر که باعث به دست آوردن محبوبیت در بین برخی از چاپگرها شده داشتن پورت اترنت و شبکه بی سیم Wi-Fi و اتصالات دیگر مانند پورت سریال است. چاپ بارکد و روش های برچسب زدن محصولات باعث افزایش کارایی و سودآوری کسب و کار می شود.

درگاه اتصالات پرینتر

هنگامی که شما به این نکات توجه کنید و بدانید که چه پرینتری نیاز دارید، با اطمینان می توانید بهترین گزینه برای کسب و کار خود را انتخاب و خریداری کنید.