شرایط ارسال کالا

۱) کلیه کالاها با نهایت دقت بسته بندی شده و توسط حامل های معتبر ارسال می شود.

۲) اطلاعات مورد نیاز در مراحل سفارش کالا باید توسط مشتریان بطور صحیح و کامل تکمیل گردد و در غیر اینصورت، سفارش ها قابل پیگیری و تحویل نمی باشد.

۳) صاحب حساب کاربری یا فردی که نام، آدرس و تلفن وی برای تحویل گرفتن سفارش توسط صاحب حساب کاربری وارد شده، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر نظیر کارت ملی همراه داشته باشد.

۴) اکیدا توصیه می شود که مشتریان سلامت فیزیکی و ظاهری کالای دریافتی را در حضور حامل (مامور تحویل دهنده سفارش) بررسی کنند و در صورت مشاهده آسیب از تحویل گرفتن کالا خودداری کنند ویا اینکه حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، آسیب فیزیکی را از طریق راه های ارتباطی بیان شده در صفحه تماس با توسکام به اصلاع خدمات پس از فروش توسکام برسانند

۵) باز کردن جعبه ویا نصب کـالا باید توسط نصـاب مجاز انجـام شـود و ماموران تحویـل دهنده سفـارش توسکـام فقط مسئول تحویل سفارش مشتریان می باشند بنابراین مشتریان می توانند با شرکت توسکام تماس بگیرند.

۶) هزینه ارسال کـالا برای خریدهـای بیشتر از ۳۰۰ هزار تومان به سراسر کشور رایگـان می بـاشد و برای خریدهـای کمتر، مبلغی بابت هزینه ارسال دریافت میگردد.

نکته: برای خریدهـایی که مبلغ آن زیر ۳۰۰ هـزار تومـان می باشد هزینه ارسال در فـاکتور درج می شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف به حساب می آید و در صورت مشاهده چنین موردی حتما آن را از طریق ایمیل به توسکام اطلاع دهید.

۷) مدت زمـان تحویل کـالا از زمان سفـارش ثبت شده حداکثر ۷۲ ساعت کاری می باشد.

نکته۱: سفارش ها براساس بازه زمانی که مشتریان در زمان ثبت سفارش تعیین می کنند، تحویل داده خواهد شد.

نکته۲: کلیه سفارش های ثبت شده در سایت توسط مشتریان درصورتیکه خارج از ساعت کاری شرکت و روزهای تعطیل رسمی و ایام شهادت اهل بیت علیهم السلام باشد، در اولین ساعت کاری بعدی پیگیری خواهد شد.

نکته۳: هزینه اعلام شده جهت ارسال کالا، فقط مربوط به ایران میباشد و برای ارسال کالا به خارج از کشور باید با پشتیبانی سایت تماس گرفته شود تا هماهنگی لازم صورت پذیرد.