روش های پرداخت

تمام مشتریان محترم سایت توسکام می توانند مبلغ سفارش خود را از طریق یکی از روش های زیر پرداخت کنند. همچنین لازم به ذکر است که مشتریان محترم در انتخاب هر یک از این روش ها آزاد می باشند اما به جهت ایجـاد اولـویت و سرعت بخشیدن به روند پردازش سفارش، پیشنهاد توسکـام استفاده از روش پرداخت آنلاین (از طریق درگاه پرداخت اینترنتی) که به مراتب آسـان تر و سریع تر می باشد را پیشنهاد می کند.

۱ – پرداخت آنلاین

ساده ترین و سریعترین روش پرداخت از طریق درگاه های امن پرداخت الکترونیک با استفاده از کلیه کارت های شتاب بانکی می باشد. در این روش می بایست شماره کارت بانکی، تاریخ انقضاء و شماره cvv2 و همچنین رمز دوم کارت خود را در اختیار داشته باشید. توسکام دارای درگاه های پرداخت اینترنتی متنوع می باشد این بدین معنی است که تمام کارت های عضو شبکه شتاب می توانند از این درگاه خرید کنند.

تبصره ۱-۱: برای سفارش هـای بالای ۱۰۰,۰۰۰ تومان که از این طریق پرداخت شوند برای کلیه شهرهای ایران، هزینه ارسـال رایگان می باشد و در صورتی که مبلغ سفارش پایین تر از ۱۰۰,۰۰۰ تومان باشد هزینه ثابت ۱۰,۰۰۰ تومان جهت ارسال در نظر گرفته شده است.

۲- کارت به کارت
در صورتی که مشتریان محترم سایت توسکام به هر دلیل امکـان پرداخت آنلاین از طریق درگاه توسکام برایشان فرآهم نباشد، می توانند از این طریق مبلغ سفارش مورد نظر را از طریق دستگاه های عابر بانک یا موبایل (نرم افزار همراه بانک) به شماره کارت های زیر واریز کنند و با روش های بیان شده در تبصره ۱-۲ سفارش خود را ثبت کنند.

شماره کارت بانک ملت: ۵۱۵۴-۳۸۶۲-۳۳۷۲-۶۱۰۴ ==> به نام عماد صابران
شماره کارت بانک ملی: ۲۱۴۵-۲۰۷۳-۹۹۷۱-۶۰۳۷ ==> به نام عماد صابران
شماره کارت بانک صادرات: ۱۵۷۱-۴۰۸۷-۶۹۱۵-۶۰۳۷ ==> به نام عماد صابران

تبصره ۱-۲: روش های اطلاع رسانی به شرح ذیل می باشند:
الف – تماس با واحد پشتیبانی سایت توسکام از طریق شماره ۳۳ ۳۱۴-۰۵۱ و یا ۹۴۱۹ ۴۱۱ ۰۹۱۵
ب – ارسال پیام در تلگرام از طریق آدرس تلگرام