روش های پرداخت

تمام مشتریان محترم سایت توسکام می توانند مبلغ سفارش خود را از طریق یکی از روش های زیر پرداخت کنند. همچنین لازم به ذکر است که مشتریان محترم در انتخاب هر یک از این روش ها آزاد می باشند اما به جهت ایجـاد اولـویت و سرعت بخشیدن به روند پردازش سفارش، توسکـام استفاده از روش پرداخت آنلاین (از طریق درگاه پرداخت اینترنتی) که به مراتب آسـان تر و سریع تر می باشد را پیشنهاد می کند.
روش اول) پرداخت آنلاین
مشتریان محترم سایت توسکام می توانند با استفاده از کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) می باشند مبلغ سفارش خود را پرداخت کنند.
تبصره ۱-۱: برای سفارش هـای بالای ۱۰۰,۰۰۰ تومان که از این طریق پرداخت شوند برای شهرهـای مشهد و تهران ارسـال رایگان و برای سایر شهرهای کشور نصف هزینه ارسال در نظر گرفته شده است.
روش دوم) کارت به کارت
در صورتی که مشتریان محترم سایت توسکام به هر دلیل امکـان پرداخت آنلاین از طریق درگاه توسکام برایشان فرآهم نباشد، می توانند از این طریق مبلغ سفارش مورد نظر را از طریق دستگاه های عابر بانک یا موبایل (نرم افزار همراه بانک) به شماره کارت های زیر واریز کنند و با روش های بیان شده در تبصره ۲-۲ سفارش خود را ثبت کنند.
تبصره ۲-۱: لازم به ذکر است که این روش خرید شامل تبصره ۱-۱ نیز می شود.

شماره کارت بانک ملت: ۶۱۰۴-۳۳۷۲-۳۸۶۲-۵۱۵۴ ==> به نام عماد صابران
شماره کارت بانک ملی: ۶۰۳۷-۹۹۷۱-۲۰۷۳-۲۱۴۵ ==> به نام عماد صابران
شماره کارت بانک صادرات: ۶۰۳۷-۶۹۱۵-۴۰۸۷-۱۵۷۱ ==> به نام عماد صابران
تبصره ۲-۲: روش های اطلاع رسانی به شرح ذیل می باشند:
الف – تماس با واحد پشتیبانی سایت توسکام از طریق شماره ۰۵۱-۳۱۴ ۳۳ و یا ۰۹۱۵ ۴۱۱ ۹۴۱۹
ب – ارسال پیام در تلگرام از طریق شماره ۰۹۱۵ ۴۱۱ ۹۴۱۹ و یا آدرس telegram.me/Site_TOOSCOM